niebiesko żółta flaga Ukrainy z napisem

28.02.2022

Медична допомога для громадян України

Увага. Ситуація в Україні нам не байдужа, тобто Самостійна Поліклініка у місті Скала інформує, що КОЖЕН ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ отриматиме у нас БЕЗКОШТОВНУ медичну допомогу у випадку погіршення здоров’я.

🇵🇱 🤝 🇺🇦

#StandWithUkraine  #мизвами

Pomoc medyczna dla obywateli Ukrainy.

Uwaga. Sytuacja na Ukrainie nie jest nam obojętna dlatego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Skale informuje, iż KAŻDY OBYWATEL UKRAINY może liczyć na BEZPŁATNĄ całodobową pomoc medyczną w przypadku pogorszenia stanu zdrowia w Przychodni Rejonowej w Skale. 🇵🇱 🤝 🇺🇦

#SolidarniZUkraina #MedycydlaUkrainy #bezpłatnapomocmedyczna #Ukraina #NigdyWiecejWojny #RazemMozemyWiecej

 

 

Aktualności

zobacz więcej aktualności
Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzą Dyrekcja i Pracownicy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Skale Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

24.12.2022

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

czytaj dalej o Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
obrazek przedstawia dziecko przebrane za lekarza i badające misia PEDIATRIA wraca z Minogi do Skały :)

28.11.2022

PEDIATRIA wraca z Minogi do Skały :)

Od 1 grudnia Poradnia Pediatryczna wraca do naszej Przychodni w Skale – oddajemy do użytku nowo wyremontowane pomieszczenia na I piętrze. Odrębnie funkcjonować będzie Poradnia Dzieci Chorych i Poradnia Dzieci Zdrowych. W każdej części zlokalizowano gabinet lekarski, gabinet zabiegowy i poczekalnię. Zapraszamy! Rejestracja telefoniczna pod nr tel. 12/389 00 51;  12/416 29 64

czytaj dalej o PEDIATRIA wraca z Minogi do Skały :)
zdjęcie rtg kręgosłupa Pracownia RTG nieczynna

26.10.2022

Pracownia RTG nieczynna

Szanowni Pacjenci, Informujemy, iż w związku z rozpoczęciem ostatniego etapu remontu Przychodni Rejonowej w Skale, Pracownia RTG jest nieczynna do połowy listopada. Pacjenci, którzy otrzymają pilne skierowanie na badanie RTG od lekarza SPZOZ w Skale, mogą wykonać je bezpłatnie w NZOZ SONO-X sp. z o.o. Rejestracja pod numerem telefonu: 12 422 99 16.

czytaj dalej o Pracownia RTG nieczynna
kobieta trzyma przy piersi różową wstążeczkę - symbol walki z nowotworem piersi Badania profilaktyczne 24 listopad 2022r.

25.10.2022

Badania profilaktyczne 24 listopad 2022r.

Szanowni pacjenci, SPZOZ w Skale informuje, że w dniu 24.11.2022r. w Przychodni Rejonowej w Skale odbędą się badania profilaktyczne dla mieszkańców powiatu krakowskiego. Rejestracja pod numerami telefonów podanymi na plakatach.

czytaj dalej o Badania profilaktyczne 24 listopad 2022r.