Badania mammograficzne – 03.02.2026
10.09.2025
Wielka radość i zaszczyt!
Nasz SPZOZ w Skale został nominowany w prestiżowym Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2025 w kategorii Przychodnia/Gabinet Roku.
To dla nas ogromne wyróżnienie – świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie, w wyremontowanych i nowoczesnych przychodniach, gdzie komfort i bezpieczeństwo Pacjentów są zawsze priorytetem.
Nie zapominamy również o naszych filiach – Rehabilitacji oraz Ośrodku Zdrowia w Cianowicach – które także oferują opiekę i standardy, z których jesteśmy dumni.
Możecie przyjść do nas także w weekendy i inne dni wolne od pracy, gdyż działamy w ramach Ambulatorium Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
Teraz wszystko zależy od Was!
Zachęcamy do oddania głosu na naszą Przychodnię – każdy głos jest dla nas ogromnym wsparciem i motywacją do dalszej pracy.
Link do głosowania:
https://gazetakrakowska.pl/spzoz/pk/7979361/pg/92711
Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie – razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!
#Hipokrates2025 #PrzychodniaSkala #NowoczesnaOpieka #NajwyższyPoziom #RazemMożemyWięcej
